Blog dla osób chcących ogarnąć swoje finanse.

O nas i o blogu

Żyjemy w czasach, gdy szeroko rozumiany świat finansów i wydarzenia gospodarcze mają większy bezpośredni wpływ na nasze portfele niż kiedykolwiek wcześniej za naszego życia. Zrozumienie i umiejętność powiązania przyczyn pewnych zjawisk i ich wpływu na nasze finanse jest w dzisiejszych czasach nie tylko cenne, ale i przede wszystkim konieczne. Wychodząc temu na przeciw, wraz ze wspólnikiem zdecydowaliśmy się wystartować z projektem o nazwie: „Finansowy Ogar”.

Na blogu przeczytacie wpisy na temat bieżących wydarzeń, ponadczasowe artykuły dotyczące finansów osobistych. Uzyskacie również dostęp do najlepszych produktów bankowych, porównywarek lokat, kredytów czy kont osobistych.

Blog jest tworzony nie przez jedną, lecz dwie osoby, które lubią o sobie myśleć, że są ogarnięte finansowo 🙂

Bartek

Zdobywał wiedzę na kierunku Finanse i Rachunkowość ze specjalizacją – Doradztwo Finansowe. Od 2010 roku związany z bankowością poprzez pracę w kilku największych bankach, zaś od 2015 jako niezależny Ekspert Finansowy. W 2020 roku wyróżniony przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik w kategorii – Broker Finansowy. Działalność i blogowanie łączy z pasją w postaci inwestowania na rynkach kapitałowych.

Prywatnie mąż, ojciec dwójki dzieci, pasjonat sportu (zwłaszcza piłki nożnej) i psychologii.

Krzysztof

Swoją przygodę z finansami rozpoczął na studiach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Po studiach pozostał w branży zdobywając doświadczenie w takich firmach jak: Raiffeisen, BRE Bank, mBank, KPMG oraz PWC. Po pracy dla sektora finansowego poczuł potrzebę stworzenia czegoś własnego i wraz z wspólnikami stworzył firmę zarządzającą nieruchomościami, która w zaledwie kilka lat zarządzała majątkiem wartym ponad 50 mln zł. 

Prywatnie mąż, pasjonat nowych technologii, sportu oraz szeroko rozumianych inwestycji.

Zapraszamy do regularnego czytania w czasach, gdy zdecydowanie warto być ogarniętym finansowy.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Mogą Cię też zainteresować

what you need to know

in your inbox every morning
popup